ما اینجاییم تا کام شما رو از طبیعت شیرین کنیم

عسل جوشقانی

در این مجموعه میتوانیید همه محصولات زنبور عسل رو با خیال راحت خرید کنید.

ما به شما متعهدیم که محصول سالم به دست شما برسانیم و در مورد عسل نکته خیلی مورد اهمیت مردم و سوال همیشگی آنها این است که این عسلی که خرید میکنند از شکر یا شهد های صنعتی تغذیه کرده یا نه؟

که ما این مورد رو در مورد هر عسلی که میخرید متذکر میشیم.
به شما میگیم این عسل در کدام دسته بندی عسلها قرار میگیره.ما چهار دسته کلی برای عسلها تعریف میکنیم.دسته ای که به زنبور ها در زمان شهد آوری شربت آب و شکر به مقدار زیاد داده شده.دسته بعدی دسته ایست که به زنبور ها در زمات شهد آوری مقدار کمی شربت آب و شکر داده شده.دسته سوم عسلهای خالصی هستند که به زنبورها شربت داده نشده و برداشت مناطق کشاورزی هستند.دسته چهارم دسته عسل های خالصی هستند که زنبورها در مناطق کشاورزی نبوده اند و در مناطق غیر کشاورزی مستقر بوده اند .

​​داستان ما

من یک دانش جوی رشته مهندسی مخابرات بودم.یه شبی توی خوابگاه دانشجویی نشسته بودیم و عمیقا مشغول حل مساله ای بودیم ویه جورایی ۴ نفری داشتیم بحث و جدل علمی میکردیم که یهو در اتاق باز شد و یکی از بچه ها که رفته بود خونه با یه صورت پف کرده و یه چشم بسته اومد تو اتاق.همه سرها از تو کتابا اومد بیرون وهمه اول با دقت نگاه کردیم و زدیم زیر خنده.کلا بحث بهم ریخت و نشستیم به حرف زدن و اون دوستمون تعریف کرد چرا صورتش این مدلی شده.​​​​​​
​​​​
فهمیدیم داییش ۲ تا کندوی زنبور عسل رو توی حیاط
خونشون آورده و ایشون رفته ببینه توی کندو چه خبره
که زنبورها هم از خجالتش در اومدن.
​​​​​​
​​​
شاید در حد ۱۰ دقیقه از زنبور عسل چیزایی گفت
که از داییش شنیده بود.برام خیلی جالب بودن
.هر چند که بعدها فهمیدم دوستمون خیلی مطالب رو
اشتباه منتقل کرده بود ولی جرقه ای بود برای اینکه
آخر هفته هامو که میرفتم روستا پیش پدر بزرگ و مادر بزرگم یک تفریح شیرین داشته باشم.تو اولین فرصت رفتم و یک زنبوردار پیدا کردم و ۲ تا کندو خریدم.کل آموزشی که دیده بودم همون چند دقیقه ای بود که داشتم ۲ تا کندو رو میذاشتم توی ماشین و این علاقه شروع شد.
روزها می اومد و میرفت و من به علاقه اون ۲ کندو سریع میرفتم روستا پشت بوم خونه پدر بزرگ.پدر بزرگ مینشست تو ایوان و سیگار میکشید و زنبورها بخاطر بوی سیگار میرفتن و نیشش میزدن و اونم من رو دعوا میکرد که تو میای اینا ما رو نیش میزنن. 
ولی کم کم با همه فراز و نشیب ها و سختیایی که کشیدم شدم زنبور دار و یه روزی یک جایی یک تصمیم یهویی گرفتم و با دنیای مهندسی کنترل خداحافظی کردم و وارد این محیط بی نظیر و شلوغ زنبورا شدم.
امروز کجاییم؟
​اما بعد گذشت چیزی حدود ۱۳ سال دوستانی تو همین حوزه زنبورداری پیدا کردیم و حتی به برخی از دوستان هم پیشنهاد دادیم وارد این حوزه کاری بشن و الان یک مجموعه خوبی از دوستان جوان کنار هم هستیم که هر کسی با توجه به یک برنامه شخصی قطعه ای از این پازل رو پر میکنه و در کنار همدیگه به دنبال تولید و برداشت عسلی هستیم که با افتخار به مشتریمون بگیم یک محصول سالم رو از چند استان کشور بهش هدیه میدیم.
تولید سالم برای ما یک هدف و یک افتخاره.در کنار این تولید سعی میکنیم که بتونیم گامهایی هر چند کوچک در زمینه تحقیق در این حوزه کاری برداریم و از هر گونه کمکی که بتونیم در این صنعت انجام بدیم استقبال میکنیم.​​​​​​​

​شیوه ارسال​​​​​​​

ملکه زنبور کارگر ژل رویال عسل

انتخاب محصول موردنظر

​در ابتدا از طریق فروشگاه سایت عسل جوشقانی یا اینستا گرام و یا تماس با فروشگاه عسل محصول مورد نظر را انتخاب کنید.میتوانیم برای انتخاب بهتر درکنار شما باشیم و به شما مشاوره بدهیم.

1
3
2

تماس و هماهنگی قبل از ارسال

با شما هماهنگی میکنیم و زمان و مکان ارسال محصول را مد نظر قرار میدهیم و در تهران با سرویس های سریع مثل پیک موتوری و یا در شهرستان ها با شیوه های مختلف پست محصول را به دست شما میرسانیم

​​تضمین کیفیت

​​ما محصولمان را برای شما تضمین کیفی میکنیم.یعنی اگر محصول خریداری شده در آزمایشگاه های تخصصی عسل مردود شود دو برابر هزینه شما را عودت میدهیم.

​همه ما تلاش میکنیم بهترین عسلهای کشور را با زنبوردارانی حرفه ای برای شما به ارمغان بیاوریم

تیم ما

​آشنایی با کلاس های مختلف عسل های ما

ما در مجموعه عسل جوشقانی سل‌های تولیدی را در ۴ گروه اصلی دسته‌بندی کرده‌ایم. برای آشنایی شما عزیزان توضیحی کوتاه برای دسته‌های مختلف به شما ارائه می‌شود.


کلاس C:
​​​​​​​

عسل‌های کلاس C عسل‌هایی هستند که در زمان شهدآوری زنبورها و و ذخیره شهد گل‌ها و تبدیل آن به عسل زنبوردار اقدام به دادن مقدار بسیار زیادی شربت آب و شکر به زنبورها می‌کند. میزان عسل طبیعی که در این عسلها وجود دارد بین ۱۰٪ تا ۳۰٪ می‌باشد. این عسل‌ها در بازار به عنوان عسل تغذیه شده شناخته می‌شوند که مناسب مصارف پخت و پز و استفاده به جای شکر و مصرف صبحانه می‌باشند چرا که این عسلها عطر و طعم خاصی ندارند و . این عسل‌ها با عسل‌های صنعتی معروف به عسل پاتیلی یا عسل زنبور ندیده متفاوت هستند و محصول فرآوری شده توسط زنبورها می‌باشد که مقدار کمی نیز عسل از طبیعت توسط زنبورهای چراگر وارد کندوها میشود.


کلاس B:

عسل های کلاس B عسل هوایی هستند که در زمان شهد آوری زنبورها و ذخیره شهد گلها و تبدیل آن به عسل زنبوردار اقدام به دادن میزان کمی شربت آب و شکر به کندوها میکند.میزان عسل طبیعی که در این عسلها وجود دارد بین ۵۰٪ تا ۷۰٪ می باشد.این عسلها در بازار به عنوان عسل‌های نیمه تغذیه شناخته میشوند.این عسلها دارای خواص درمانی کمی نیز هستند.گزینه بسیار مناسب برای مصرف صبحانه هستند و خواص درمانی نیز دارند.در این گونه عسل حجم برداشت به مقدار زیادی به طبیعت نیز بستگی دارد و این عسلها طعم و عطر طبیعت اطراف کندوها را نیز با خود دارند.

کلاس A:
​​​​​​​

عسل های کلاس A عسل‌های کاملا خالص هستند که در هنگام شهد آوری زنبورها و ذخیره سازی عسل به هیچ عنوان زنبوردار به کندوها شربت آب و شکر یا دیگر شیرین کننده ها را نداده است و این  عسلها ۱۰۰٪ خالص هستند.عسلهایی که در کنار مزارع کشاورزی برداشت میشوند را ما در این دسته بندی قرار میدهیم.مانند عسل یونجه، گشنیز، رازیانه و ... که این گیاهان در سطح های بسیار زیاد در کشور ما توسط کشاورزان کشت میشوند و کندوها در کنار این مزارع مستقر می‌شوند.

کلاس+A:

عسل‌های کلاس +A نیز مانند عسل‌های کلاس A کاملا خالص هستند و در هنگام شهد آوری زنبورها و ذخیره سازی عسل به هیچ عنوان زنبوردار به کندوها شربت آب و شکر یا دیگر شیرین کننده ها را نداده است و این عسلها ۱۰۰٪ خالص هستند.گروه +A کاملا وابسته به طبیعت است و در کنار مزارع کشاورزی برداشت نمیشود.عسلهایی مانند عسل‌های کوهستان،گون گز،ترنجبین،آویشن و ... جزو این دسته هستند که جزو کشت های کشاورزان کشور نمیباشد.

زنبور شربت شکر کلنی
سبد خرید